KONST / Litografier / Färglitografi 12533143
nr 1253 3143
Yngve Svedlund
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -78, PT, Djurgården, bladets mått: 48x61
Utrop:
300 kr
måndag 6 maj 2019
kl 18:42:12
Yngve Svedlund
Läs mer om Yngve Svedlund